Dobrvoľníctvo

Ak sa chceš stať dobrovoľníkom občianskeho združenia  Fantázia detí, radi ťa privítame. Napíš nám o sebe viac tu na stánke do Napíšte nám! alebo tu:

  • Facebook
  • Instagram

O.Z. Fantázia detí

V táboroch deťom  poskytujeme čo najväčšie množstvo zážitkov a spomienok aj vďaka animátorom. Či už sú to bývalía alebo súčastní domováci, ktorí sú oporou pre deti, alebo mladí ľudia, ktorí sa im snažia pomáhať, všetci to robia s láskou a nadšením pre dobrú vec.

Pokiaľ aj Ty vidíš v sebe potenciál a chuť stať sa animátorom, prihlás sa na náš kurz!

Letný tábor III. turnus
0 dní zbývá do začátku události
17. 8. 2021, 10:00
Chaty pod Gýmešom
Pozývame Ťa na letná tábor...

Naši animátori

43_janko_a_jožko.JPG

43_janko_a_jožko.JPG

Enrique

Moje meno je ENRIQUE a som štatutárom celej Fantázie detí – to znamená, že zastávam funkciu hlavného „údržbára“. Som pôvodom z Madagaskaru, mám rád sušené kokosy a rád sa hýbem! 😊 Som špecifický exemplár na tejto planéte a vlastne pravdu povediac, každý z nás je jedinečná bytosť. Preto mám rád všetky detičky, ktoré navštevujú naše tábory – každé jedno je iné a výnimočné. Som hyperaktívny človek, preto naše tábory priam prekypujú programom a aktivitami. Okrem iného som svetoznámy spevák a ak budete, milé deti, dobré, tak vám možno aj niečo zaspievam. 😉

43_janko_a_jožko.JPG

Lexy a Bambi

Čaute! My sme na všetko dve a voláme sa Lexy a Bambi. Nič pre nás nieje prekážkou a vždy je hlavným cieľom zábava. Nemáme problém kúpať sa v blate alebo naháňať sa v tme. Nedokážeme ti povedať nie a so všetkým vždy radi poradíme!

43_janko_a_jožko.JPG

Jogi

Volám sa Jogi, som šuhaj spod Tatier a nepoznám deň bez spievania, papania a zábavy, ale aj práce s deťmi. Veľmi rád sa stretávam s novými ľuďmi, ktorí ma posúvajú v mojom živote. A miestom, ktoré ma napĺňa a dáva mi veľa skúseností je aj Fantázia detí. Skúsenosti využívam aj vo svojej učiteľskej praxi speváckeho pedagóga. Som totiž okrem iného aj operný spevák. 😊

43_janko_a_jožko.JPG

Gadži

Moje meno je Gadži. Som kôpka plná smiechu, radosti a rada vymýšľam nové bláznovstvá a dobrodružstvá, ktorých súčasťou sú aj naše milé ratolesti – táborové detičky. 😊 Rada spievam, tancujem a keď mám občas zlý deň rozprávam po maďarsky! 😊

43_janko_a_jožko.JPG

43_janko_a_jožko.JPG

Kekso

Určite nenájdete prekážku, ktorú neprekonám! Volám sa Kekso a som ďalší, ktorý sa o Vás stará z najvyšších pozícií! Na táboroch, kde sa nachádzam  nájdete vždy veľa srandy a neskutočne zaujímavých hier. Rád ich tvorím a ešte radšej sa pozerám na to ako ich vždy s radosťou hráte. Každého jedného z Vás nenechám smutných! Pochádzam z divokého okolia Žiarskej kotliny a život v tejto divočine ma veľa naučil. A ako hovorí strýko Gaudí- "Cesta je cieľom." :)) 

43_janko_a_jožko.JPG

Kia

Čaute ja som Kia Ceed 1.4 benzín :)) Vyrastala som tiež v detskom domove, takže poznám všetky problémy ale aj zábavky ktoré sa tam dajú robiť. Milujem malinké detičky a veľmi rada sa hrám práve s nimi. Spievame si spolu, kreslíme si a vždy z je to toho veľká sranda. Spev a decká sú moja srdcovka! 

43_janko_a_jožko.JPG

Miňonka

Ahojte všetci! Som Miňonka, pretože miňonky sú môj život.😊 Učím slovenský jazyk a spev – vzdelávať deti je totiž to najväčšie zadosťučinenie aké poznám. Preto učím deti nielen v škole, ale aj na táboroch, kde spolu zažívame vždy neopakovateľné chvíle!  Ľúbim zábavu, takú, kde sa všetci šantíme a bláznime. Mám rada poriadok, rada nosím pršiplášte aj keď neprší a nosím ponožky v žabkách. 😊

43_janko_a_jožko.JPG

Sajfa

Zdravím! Som Sajfa a vôbec nevyzerám ako mimozemšťan. Neprišiel som z vesmíru a vôbec nie som mimo!:)  Veľa ľudí hovorí, že som veľmi pekný chlapec a tak to aj je!:)) Najradšej však mám umenie a hlavne to divadelné. Nikdy som nevedel a doteraz neviem hrať futbal, tak pozor na mňa keď kopem, pretože viem byť veľmi nebezpečný! Ale inak sa snažím vždy vás baviť aj keby som mal ten futbal raz za čas hrať:) 

43_janko_a_jožko.JPG

43_janko_a_jožko.JPG

Ria

Ahojček všetci! Volám sa Ria, pochádzam z ďalekých krajov, nepoznám deň bez smiechu a zábavy. Rada sa bláznim, veľa spím a papám. Zbožňujem dni, kedy svieti slnko – celý svet je hneď oveľa farebnejší a krajší. Mám rada detskú fantáziu a vynaliezavosť - ak neučím deti ja, učia oni mňa!

43_janko_a_jožko.JPG

Wamos

Som Wamos a so mnou vyhráš vždy každú táborovú hru! Veľmi rád bojujem s prekážkami a vždy ich aj prekonám. Nie som síce vysoký ani svalnatý ale zato som veľmi vrtký! Malý, vrtký, dobrý kebab vždycky zrobí!

43_janko_a_jožko.JPG

Dory

Volám sa Dory a pochádzam zo šíreho Slovenského oceánu. Detské tábory milujem, pretože tam vždy s deťmi zažijeme kopec srandy a aj preto, lebo mi pripomínajú moje detstvo s čím sa spája veľa nezabudnuteľných spomienok. Najviac ma ale na tom všetkom teší to, že vždy tvoríme takú veľkú táborovú rodinku

43_janko_a_jožko.JPG

Crash

Volám sa Crash ale volajú ma aj Ironman alebo aj Ozlomkrk. V súčastnosti a venujem stolárstvu a špecializujem sa hlavne na stavanie kancelárskeho nábytku. A teraz važne! Tiež som z detského domova ale podarilo sa mi tvrdím úsilím spraviť si život takým, akým som chcel aby vždy bol. Baviť sa s deťmi, učiť ich a motivovať k tomu aby sa nevzdávali, pretože ceste existuje vždy! A nie len jedna:))